Nasza oferta

Masaż relaksacyjny


Jeśli odczuwasz stres oraz napięcie i szukasz sposobu na wypoczynek tak dla ciała, jak i dla ducha, postaw na profesjonalny masaż relaksacyjny. Umiejętnie wykonany, przyniesie Ci moc przyjemności i pozwoli zapomnieć o codziennych problemach, a Twoim mięśniom przyniesie wyraźną ulgę.

W Therapea mieszczącym się na terenie miasta Warszawa czeka na Ciebie wiele opcji profesjonalnego masażu relaksacyjnego – m.in.:

• klasyczny, antystresowy masaż – wykonywany manualnie, przy użyciu oryginalnych olejków do masażu o przyjemnym zapachu,
• masaż gorącymi kamieniami – pozwalający pozbyć się wszelkich napięć i osiągnąć stan maksymalnej relaksacji,
• autorski „masaż czterech żywiołów” – składający się z aż czterech sesji po 90 minut, z których każda dedykowana jest innemu żywiołowi: powietrzu, wodzie, ziemi oraz ogniu.

Każdy masaż relaksacyjny w gabinecie Therapea, mieszczącym się w dzielnicy Ursus wykonywany jest w przyjemnej, uspokajającej atmosferze przez doświadczonego masażystę, który zatroszczy się o Twoje samopoczucie i krok po kroku pomoże Ci się w pełni odstresować. Zabieg pobudzi Twoje wszystkie zmysły, a jednocześnie przywróci Twojemu organizmowi wewnętrzną równowagę. Już teraz skontaktuj się z nami i umów na masaż – gwarantujemy, że nic nie zrelaksuje Cię tak dobrze, jak proponowane przez nas zabiegi. Postaw na specjalistów, by zapomnieć o nerwach i stresie. Więcej informacji udzielamy drogą telefoniczną oraz mailową. Skontaktuj się i zarezerwuj dogodny dla siebie termin zabiegu!