Nasza oferta

Masaże pielęgnacyjne

  • antycellulitowy
  • ujędrniający
  • modelujący
  • odchudzający
  • „Terapia Kleopatry” – kozie mleko

Terapia Kleopatry – terapia z kozim mlekiem i lychee

Ratunek dla skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Skład kosmetyków użytych do zabiegu obfituje w naturalne składniki o działaniu odżywczym, łagodzącym i przeciwstarzeniowym.
Zabieg rozpoczynami obmyciem ciała mydłem Savon Noir.
Nastepnym krokiem jest wykonanie peelingu cukrowego, który odświedża i oczyszcza skórę przygotowując ją do intensywnej pielęgnacji. Zawarte w peelingu proteiny mleka, olej sojowy i wosk pszczeli zapewniają skórze odżywienie, miękkość i gładkość.
Po zmyciu peelingu nakładane jest serum, które dzięki lekkiej konsystencji natychmiast łagodzi podrażnienia, wspomaga skórę regenerująco oraz przeciwzapalnie.
Kolejnym etapem zabiegu jest nałożenie na ciało intensywnie nawilżającej kremowej maski. Działa ona szczególnie korzystnie na skórę przesuszoną, podrażnioną i potrzebującą regeneracji. Doskonale pielęgnuje skórę po intensywnym opalaniu.
Końcowym etapem zabiegu jest wykonanie masażu odżywczym masłem z mlekiem i lychee. Dzięki aksamitnej konsystencji masło intensywnie pielegnuje i nawilża skórę, działa łagodząco i zapewnia długotrwały efekt wykonanego zabiegu.