Nasza oferta

Masaż leczniczy


Oferta Therapea to odpowiedź na potrzeby każdej osoby, która potrzebuje wsparcia w zakresie rehabilitacji, a także relaksacji. Bez względu na to, czy dręczy Cię uporczywy ból pleców, czy szukasz sposobu na rozluźnienie po całym dniu pracy, czy potrzebne Ci odpowiednio dobrane zabiegi, pozwalające przywrócić sprawność po wypadku – jesteśmy do Twojej dyspozycji. U nas możesz liczyć na masaż leczniczy i wiele więcej.

Co oferujemy?

Zakres usług wykonywanych w znajdującym się w dzielnicy Ursus gabinecie Therapea jest niezwykle szeroki. Proponujemy m.in.:
• rehabilitację dla dorosłych – w tym gimnastykę leczniczą, masaże czy terapię manualną,
• rehabilitację dla dzieci – w tym gimnastykę korekcyjną czy terapię indywidualną,
• masaże lecznicze, relaksacyjne oraz pielęgnacyjne,
• szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych – m.in. na dłonie, stopy i całe ciało,
• profesjonalne pogotowie rehabilitacyjne – maksymalny czas kontaktu do 24 godzin.

Jesteśmy doświadczonym zespołem terapeutów z wysokimi kwalifikacjami i pasją. Odwiedzając nasz gabinet w mieście Warszawa, masz pewność, że zajmiemy się Tobą kompleksowo i zapewnimy szybszy powrót sprawności, jak i dobrego samopoczucia. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat oferowanych przez nas usług i umówić się na wizytę – zadzwoń bądź napisz. Z chęcią odpowiemy na każde Twoje pytanie i doradzimy wybór najlepszych zabiegów. Therapea to kompleksowa terapia, która przyniesie Ci ulgę. Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się jeszcze dziś.

Zapraszamy do współpracy!